Spolszczenie grim dawn - polish translation for grim dawn

Cześć, no to mamy dalej błąd z tłumaczeniami. Brak j. polskiego

Dokladnie Karol mam ten sam problem tylko ze nie wiedzialem jak screena zrobic w grze. I pytanie tutaj do ludzi na forum da sie to jakos rozwiazac???

Potwierdzam. Pojawia się angielski komunikat, że w związku z aktualizacjami są zmiany, należy zajrzeć do ustawień a tam brak polskiego :frowning:

Czekamy na hotfix… W zasadzie to wszystko powinno być już w porządku. Sprawdźcie.

, Wystarczy pobrać jeszcze raz spolszczenie z menu gry , Gregory_portman Mi i Karolowi nie pojawia sie zaden jezyk tak jak to jest na screanie od Karola. Czy da sie cos z tym zrobic??

Posted 5 hours ago.

Mi się wyświetla bez problemu, więc nie wiem o co chodzi :slight_smile:

Czyli dupa blada i po grze:((( przynajmniej dziekuje gregory za odpowiedz

Gregory a mozesz mi preslac na e-maila aktualne spolszczenie moze z tym mi sie cos uda zrobic

Nie mam pojęcia o co może chodzić. Napis please wait pojawia się na ułamek sekundy i tyle, dalej puste okienko. Ewidentnie jest to jakiś błąd gry, ale nikt póki co nie wie z czym związany. Szkoda, że usunięto możliwość ściągania paczek z językami poza grą.

Wieczorem wrzucę tu tymczasowy link do spolszczenia

Dziękuję bardzo, może to rozwiąże ten problem.

Spolszczenie (wgrać bezpośrednio do katalogu z Grim Dawn w katalogu localization {*nie rozpakowywac .zip}
community_polish.zip (1.5 MB)
Jest to spolszczenie pobrane bezpośrednio z menu gry.

Działa! Dziękuję bardzo raz jeszcze.

Działa, Działa, Działa, TrupeX jesteś Wielki, Bardzo dziekuje:):slight_smile:

Cieszę się, że mogłem chociaż trochę pomóc. Największe podziękowania należą się jednak osobom odpowiedzialnym za powstanie tego spolszczenia. Ja tylko pozwoliłem sobie wrzucić tutaj efekty ich ciężkiej pracy.

Wrzucam poprawiony plik - database.arz - po ostatniej aktualizacji 1.1.5.1.
Plik do ściągnięcia w poście 1099.

Nie mozna juz pobrac spolszczenia z linkow ktore udostepniliscie. Jezeli mowicie “stop gornictwu”, to udostepnijcie jeszcze raz plik ze spolszczeniem, prosze.

Sorry, moj blad, nie doczytalem fora do konca. Wielkie dzieki za prace wlozona w spolszczenie.

Wypróbuj plik z postu 1099. Zmienia czcionkę w opisach questów i w notatkach.