Spolszczenie grim dawn - polish translation for grim dawn

Wydaje mi się, że właśnie w tej chwili ściąga mi się ze steama patch 1.5.0.0…

Dokładnie, idzie 1.5.0.0 :slight_smile: Znowu kilka godzin pęknie :wink:

Witam serdecznie. Mam problem z polskim jezykiem w grze. W samej grze mialem wczesniej jezyk polski ale po chyba ktorejs aktualizacji zniknal. Teraz jak daje more language w grze to nic nie ma do wyboru. w folderze z gra tez juz probowalem i nic. Dodam tylko ze zakup gry przeprowadzilem w GoG a nie w Steam (w Steamie widzialem filmik jak sie daje spolszczenie , w gog to niestety niedziala)

Za jakieś pół godzinki powinno być znowu OK… Wystarczy pobrać jeszcze raz spolszczenie z menu gry. Nie wszystko jest jeszcze przetłumaczone… może jutro nad nim popracuję.

1 Like

Witam po przeczytaniu postow chyba mam ten sam problem co Mraks z posta 1033. bo po sciagnieciu patcha nowego dalej w menu gry nie moge nic pobrac juz sam nie wiem :frowning:

Mam ten sam problem, o którym pisze Krzychu. Przy próbie pobrania dodatkowych języków widzę jedynie puste okienko, żadnych języków do ściągnięcia. Grę razem z dodatkami zakupiłem chwilę przed najnowszą aktualizacją i problem ten występował już na wcześniejszej wersji.

Cześć,
w poście 1099 zaktualizowałem plik - database.arz - do wersji 1.1.5.0 z poprawioną (czytelniejszą) czcionką w notatkach i opisach questów.

Pozdrawiam

Dzięki serdeczne. Od razu lepiej mi się czyta bez okularów.

Też nie jestem fanem oryginalnej czcionki. Niech służy na zdrowie:)

Cześć, no to mamy dalej błąd z tłumaczeniami. Brak j. polskiego

Dokladnie Karol mam ten sam problem tylko ze nie wiedzialem jak screena zrobic w grze. I pytanie tutaj do ludzi na forum da sie to jakos rozwiazac???

Potwierdzam. Pojawia się angielski komunikat, że w związku z aktualizacjami są zmiany, należy zajrzeć do ustawień a tam brak polskiego :frowning:

Czekamy na hotfix… W zasadzie to wszystko powinno być już w porządku. Sprawdźcie.

, Wystarczy pobrać jeszcze raz spolszczenie z menu gry , Gregory_portman Mi i Karolowi nie pojawia sie zaden jezyk tak jak to jest na screanie od Karola. Czy da sie cos z tym zrobic??

Posted 5 hours ago.

Mi się wyświetla bez problemu, więc nie wiem o co chodzi :slight_smile:

Czyli dupa blada i po grze:((( przynajmniej dziekuje gregory za odpowiedz

Gregory a mozesz mi preslac na e-maila aktualne spolszczenie moze z tym mi sie cos uda zrobic

Nie mam pojęcia o co może chodzić. Napis please wait pojawia się na ułamek sekundy i tyle, dalej puste okienko. Ewidentnie jest to jakiś błąd gry, ale nikt póki co nie wie z czym związany. Szkoda, że usunięto możliwość ściągania paczek z językami poza grą.

Wieczorem wrzucę tu tymczasowy link do spolszczenia