Spolszczenie grim dawn - polish translation for grim dawn

słuszna uwaga

W poście 1099 zaktualizowałem plik - database.arz - do wersji 1.1.7.2 z czytelniejszą czcionką w notatkach i opisach questów.

Należy pobrać nową wersję spolszczenia do wersji gry 1.1.8.0 bezpośrednio z menu gry. Miłej zabawy.

W poście 1099 zaktualizowałem plik - database.arz - do wersji 1.1.8.0 z czytelniejszą czcionką w notatkach i opisach questów.

Siemanko ludzie - ta gra jest niesamowita i kolejna Wasza praca, która sprawiła, że GD jest grą doskonałą (tylko GD 2 ją może pobić), a także kolejny patch, który na początku głosi:

[Major New Features]

  • The world of Cairn has expanded. Areas previously inaccessible can now be explored.

i tutaj offtop akurat - czy ktoś z Was wie, co to oznacza, jakie konkretnie sekcje zostały otworzone przed graczami? Ma ktoś jakieś info - gram na ultimate i jestem tuż przed Gospodarstwami. Przefrunąłem wczoraj na szybko niektóre lokacje 1 aktu, ale nic “rozszerzonego” nie znalazłem.

Pozdro dla Ekipy!

Odsyłam tutaj:

Dzięki, za tak szybki update spolszczenia. Świetna robota. Ostatnio nie wrzucam wyłapanych błędów, ale muszę wrócić do jednego z najlepszych H&S ever :slight_smile:

Ale na razie tłukę w Hades :slight_smile:

W poście 1099 zaktualizowałem plik - database.arz - do wersji 1.1.8.1 z czytelniejszą czcionką w notatkach i opisach questów.

Jakiego Narzędzia używaliście do tłumaczenia?
Jeśli mogę was zapytać.

Zwykłego edytora tekstowego Notepad++ z pluginami do sprawdzania pisowni oraz winmerge do porównywania kolejnych wersji tłumaczenia.

Świetna robota z tym spolszczeniem. Gdyby nie wy odbił bym się od rewelacyjnej gry. Dzięki!

Ps. Pracujecie może nad spolszczeniem po najnowszym patchu?

1 Like

Spolszczenie jest dostosowane do najnowszego patcha, wystarczy pobrać nową wersję z menu gry.

Witam. Jest szansa na nowe spolszczenie do patcha 1.1.9.0. w najbliższym czasie czy trzeba poczekać?

Czytaj post wyżej.

1 Like

Czytałem ale po pobraniu na Steam aktualizacji w menu języka mam nadal tylko PL poprzedniej wersji, z całym szacunkiem.

To tylko opis. Spójrz na ekran logowania podczas uruchamiania gry - tam jest napisane do jakiej wersji masz aktualnie załadowane spolszczenie.

Ooo, dziękuję. Od wczoraj pomimo pobrania patcha w menu logowania miałem ciągle stare PL, teraz wchodząc do gry jest nowa wersja. Rozumiem ze nic więcej nie muszę robić, czy coś zmieni się w opcjach zmiany języka w menu gry? Widzę że przy kilku wersjach językowych jest już zmieniona wersja tłumaczenia dopasowana do nowej łaty.

Nic nie trzeba robić, to jest tylko niewłaściwy opis w menu, za jakiś czas się to zaktualizuje.

1 Like

Bardzo dziękuję i pozdrawiam. Gra kozak, wasza (Twoja) praca spolszczenia pełen szacun. Pozdrawiam.

Nie można pobrać spolszczenia ! strona inie ma takiego pliku.