Spolszczenie grim dawn - polish translation for grim dawn

Dzięki, za tak szybki update spolszczenia. Świetna robota. Ostatnio nie wrzucam wyłapanych błędów, ale muszę wrócić do jednego z najlepszych H&S ever :slight_smile:

Ale na razie tłukę w Hades :slight_smile:

W poście 1099 zaktualizowałem plik - database.arz - do wersji 1.1.8.1 z czytelniejszą czcionką w notatkach i opisach questów.

Jakiego Narzędzia używaliście do tłumaczenia?
Jeśli mogę was zapytać.

Zwykłego edytora tekstowego Notepad++ z pluginami do sprawdzania pisowni oraz winmerge do porównywania kolejnych wersji tłumaczenia.

Świetna robota z tym spolszczeniem. Gdyby nie wy odbił bym się od rewelacyjnej gry. Dzięki!

Ps. Pracujecie może nad spolszczeniem po najnowszym patchu?

1 Like

Spolszczenie jest dostosowane do najnowszego patcha, wystarczy pobrać nową wersję z menu gry.

Witam. Jest szansa na nowe spolszczenie do patcha 1.1.9.0. w najbliższym czasie czy trzeba poczekać?

Czytaj post wyżej.

1 Like

Czytałem ale po pobraniu na Steam aktualizacji w menu języka mam nadal tylko PL poprzedniej wersji, z całym szacunkiem.

To tylko opis. Spójrz na ekran logowania podczas uruchamiania gry - tam jest napisane do jakiej wersji masz aktualnie załadowane spolszczenie.

Ooo, dziękuję. Od wczoraj pomimo pobrania patcha w menu logowania miałem ciągle stare PL, teraz wchodząc do gry jest nowa wersja. Rozumiem ze nic więcej nie muszę robić, czy coś zmieni się w opcjach zmiany języka w menu gry? Widzę że przy kilku wersjach językowych jest już zmieniona wersja tłumaczenia dopasowana do nowej łaty.

Nic nie trzeba robić, to jest tylko niewłaściwy opis w menu, za jakiś czas się to zaktualizuje.

1 Like

Bardzo dziękuję i pozdrawiam. Gra kozak, wasza (Twoja) praca spolszczenia pełen szacun. Pozdrawiam.

Nie można pobrać spolszczenia ! strona inie ma takiego pliku.

Spolszczenie pobiera się bezpośrednio z menu gry.

Witam, czy ktoś może odświeżyć linki do pobrania spolszczenia bo aktualnie nie działają.

Nie będą aktualizowane. Spolszczenie pobiera się bezpośrednio z.menu gry.

Nie wykluczam.

U mnie na gogu w wersji 1.1.9 z dodatkiem Forgotten Gods po próbie sciagniecia jakiegokolwiek tlumaczenia (nie tylko polskiego) nic sie nie dzieje… co moge zrobic zeby jednak zalapał?
Wyglada na chwile jakby chcial cos zrobic, ale nie robi nic.

Siema. Dasz radę zaktualizować do najnowszej wersji?